Aktivitetskontingent Fotball
Fotballstyret har vedtatt følgende aktivitetskontingenter for sesongen 2023.
Klubbens kontingentrutiner finner man her: Kontingentrutiner (aif.no)
Aktivitetskontingent i fotball er med på å dekke trening, seriespill, cup, utstyr, drakt, halleie vinter og administrativt arbeid.
Økonomi skal ikke være en barriere for å delta i idretten - opplever du/dere utfordringer med betaling eller er i en vanskelig økonomisk situasjon? Vi hjelper deg/dere gjerne med å finne beste løsning for dere. Via Åssiafondet kan du/dere søke økonomisk støtte til klubbaktivitet.
Ta kontakt med vår kontingentansvarlig Ingrid (ingrid@aif.no) for å finne en løsning. Beskriv hvem betalingen gjelder for, hva/hvilken betaling det søkes hjelp om og kort hva som er utfordringen.*
Aldersgruppe | Sats 2023 |
---|
6-9år | 1500kr |
10-11år | 2200kr |
12-13år | 2600kr |
14-19år | 3200kr |
Senior Herrer | 4000kr |
Senior C-lag | 2500kr |
Foresatte, utøver eller lagleder kan kontakte kontingentansvarlig Ingrid Rørlien (ingrid@aif.no) ved spørsmål vedrørende kontingent.