Våre fotballag

 

Gutter20136årJanny Hermansen
jannyhermansen@gmail.com
47308945
Gutter20127årTrond Andre Tostruptat@oest.no94139536
Gutter20118årJan Ole Dystlanddystlandjan@gmail.com99212007
Gutter20109årMustafa Yakicimustafayakici@live.no48604218
Gutter200910årBerge Leivestad      
berge.leivestad@gmail.com
91805153
Gutter200811årErik Tobias Brokhaug Perssone.tobias.persson@gmail.com90457870
Gutter200712årLasse Langelandlasse.langeland@getmail.com41046972
Gutter200613årJannike Dystlandjannikedystland@yahoo.com97623182
Gutter2005/200414/15årTomas Moentomas.moen@kongsberg.com90595325
Gutter200316år


Gutter2002/200019årCato Brekkeca-bre@hotmail.com90091958
HerreSenior

Pål Hansenpal.hansen@ebnett.no90512321







Jenter20136årJanny Hermansen
jannyhermansen@gmail.com
47308945
Jenter20109årJohannes Grosserjohannes@drammen.de40897704
Jenter200910årJoachim Vesthaugjoachimwesthaug@gmail.com41691917
Jenter200712årGeir Andre Wahlquistwgeir@hotmail.com99512394
Jenter200514årAnders Bratlandanders.bratland@ebnett.no92236318
DameSenior

Anders Bratlandanders.bratland@ebnett.no92236318


Fotballstyret


Laila Monique MyrholmLeder
fotball@aif.no47015070
Trond Andre TostrupNestlederØkonomifotballkasserer@aif.no94139536
Robert GebuhrStyremedlem Sportsport.fotball@aif.no91140773
Helen KvalheimStyremedlem Frivillighethelen.kvalheim@ebnett.no95214124
Stig MyrholmenStyremedlem Arrangementstig.myrholm@ebnett.no92243123
Ole Uggen EekStyremedlem Utstyrutstyr.fotball@aif.no90915777
Cato BrekkeStyremedlem Kvalitetsklubbkvalitetsklubb@aif.no90091958
Ida Elisabeth BrekkeStyremedlem Ungdomsrepresentantida.e@hotmail.no97743974
Anders RørenVaramedlem Vararepresentantbarnefotball@aif.no90031815


Sportslig utvalg fotball

 
Robert GebuhrSportslig leder
Leder sportslig utvalg fotballsport.fotball@aif.no91140773
Jarle BlikkenKretskontakt og FIKS ansvarligFIKS, påmeldinger og overgangerfiks@aif.no95110270
Anders BratlandJentefotballkoordinatorJente og damefotball; Oppstart, utvikling og samhandlingjentefotball@aif.no92236318
Anders RørenBarnefotballansvarligBarnefotball 6-12 årbarnefotball@aif.no90031815
Silje HønnelandUtviklingsansvarlig fotballLøkkelørdag, utvikling og ekstratiltakutvikling.fotball@aif.no90728252
Kenneth MyrvoldRepresentant seniorfotball
kenneth@aif.no90230334
Mads GundersenRepresentant seniorfotball
mads.gundersen@live.no90232066
Rune AndreassenFair Play ansvarligFair Play, verdi og holdningsarbeidfairplay.fotball@aif.no97507271
Levi ReiersrudTrenerkoordinator ungdomsfotballUngdomsfotball 13-19 årungdomsfotball@aif.no90050373
Alexander JægerDommerkoordinatorDommere; rekruttering, kurs, utvikling og organiseringdommer.fotball@aif.no45234442








Levert av IdrettenOnline