Våre fotballag

 

Gutter
2014
6årYvonne Wiulsrudy.wiulsrud@hotmail.com93264429
Gutter20137årJanny Hermansenjannyhermansen@gmail.com47308945
Gutter20128årTrond Andre Tostruptat@oest.no94139536
Gutter




2011
Aron

2011
Åssiden
9


9

år


år

Jan Ole Dystland

Ann Kristin
Olsen
dystlandjan@gmail.com

Anki74@me.com

99212007

41604916

Gutter201010årFredrik Aronsenfredrik.aronsen@gmail.com95480249
Gutter200911årSilje Hønnelandsilje.honneland@gmail.com90728252
Gutter200812årErik Tobias Brokhaug Perssone.tobias.persson@gmail.com90457870
Gutter200713årStig Myrholmstig@icloud.com92243123
Gutter2006/0514/15årSilje Hønnelandsilje.honneland@gmail.com90728252







Gutter200416år


Gutter2003/200119årCato Brekkeca-bre@hotmail.com90091958
HerreSenior

Pål Hansenpal.hansen@ebnett.no90512321







Jenter20136årJanny Hermansenjannyhermansen@gmail.com47308945
Jenter20109årJohannes Grosserjohannes@drammen.de40897704
Jenter200910årJoachim Vesthaugjoachimwesthaug@gmail.com41691917
Jenter200712årGeir Andre Wahlquistwgeir@hotmail.com99512394
Jenter200514årAnders Bratlandanders.bratland@ebnett.no92236318
DameSenior





Fotballstyret


Laila Monique MyrholmLeder
fotball@aif.no47015070
Anders RørenNestlederØkonomifotballkasserer@aif.no90031815
Cato BrekkeStyremedlem Sport og Kvalitetsklubbsport.fotball@aif.no
kvalitetsklubb@aif.no
90091958
Janny HermansenStyremedlem Frivillighet og Arrangementjannyhermansen@hotmail.com47308945
Ole Uggen EekStyremedlem Utstyrutstyr.fotball@aif.no90915777
Brede Normann OlsenVaramedlem Vararepresentantbrede.normann.olsen@gmail.com95246820


Sportslig utvalg fotball

 

Cato BrekkeSportslig lederLeder sportslig utvalg fotballsport.fotball@aif.no90091958
Brede Normann Olsen(Nestleder) JentefotballkoordinatorJente og damefotball; Oppstart, utvikling og samhandlingjentefotball@aif.no95246820
Jarle BlikkenKretskontakt og FIKS ansvarligFIKS, påmeldinger og overgangerfiks@aif.no95110270
Yvonne WiulsrudBarnefotballansvarlig
barnefotball@aif.no93264429
Janny HermansenOppstart barnefotball
barnefotball@aif.no90031815
Pål HansenRepresentant seniorfotball
pal.hansen@ebnett.no90512321
Rune AndreassenFair Play ansvarligFair Play, verdi og holdningsarbeidfairplay.fotball@aif.no97507271
Levi ReiersrudTrenerveileder ungdomsfotballUngdomsfotball 13-19 årungdomsfotball@aif.no90050373
Alexander JægerDommerkoordinatorDommere; rekruttering, kurs, utvikling og organiseringdommer.fotball@aif.no45234442
Tomke PoppenDommerkoordinator klubbdommereAnsvarlig for klubbens egne klubbdommereTomke.poppen@gmx.de41225611










Levert av IdrettenOnline