Åssiden Idrettsforening

Åssiden Idrettsforening

Drammen Cup 2008 - unikt sammarbeid mellom flere klubber

Postet av Åssiden Idrettsforening den 8. Des 2007

 

 

 

Drammen cup er en 11-er, som har blitt arrangert 2 år tidligere av SIF, DBK og Konnerud. På grunn av cupens store popularitet blir denne utvidet i år, hvor Skiold og ÅIF er invitert med pga vår nye flotte kunstgressbane.



Ustekveikja informasjon

Postet av Åssiden Idrettsforening den 9. Jul 2007

Kjøp av Strøm

Åssiden Idrettsforening har inngått avtale med Ustekveikja Energi om salg av strøm til våre medlemmer og andre interesserte. av Åssiden Idrettsforening.
Prisen vi kan tilby gjennom Ustekveikja ligger blandt de laveste i landet.
For denne jobben vil ÅIF få kr. 100,00 kr. pr. nye kunde.

Som dere vet så har jo alle leverandører en månedlig fastpris.
Vi kan nevne et par eksempler. Hafslund kr. 79,00 pr. måned. E.B. kr. 28,50 pr. måned og Ustekveikja
kr. 12,50 pr. måned.
Så dette må jo være av interesse for både deg som ny kunde og ikke minst Åssiden Idrettsforening.
Kontrakter for å inngå en avtale, finnes på klubbhuset.

Mer info fra ustekveikja finner du her: Ustekveikja_pdf

Undertegnede kan også gjerne hjelpe dere med transaksjonen.
Ring meg gjerne eller send meg en mail.

Tlf. nr. 32 82 28 36 mob. 90 83 84 38
E-mail hansjorgensen@bluezone.no


med vennlig hilsen
Hans Jørgen Jørgensen.



Åssiden IF Hovedstyre

Postet av Åssiden Idrettsforening den 7. Jan 2007

erv Navn Telefon E-post Funksjon
Leder Rune Lislelid 992 23 491 Rune.lislelid@posten.no  Leder
Nestleder Jørn Torstensen 976 06 910 Jorn.torstensen@fks.fmcti.com Styreleder Berskaughallen
Styremedlem Anders Bekkelund 91 30 40 67 anders@idrettsforbundet.no Leder Fotball
Styremedlem Erik Simonsen 48028888

bil@autofokus.no

Leder Håndball
Styremedlem  Egil Knudsen 99799340 Egil.knudsen@kd.dep.no Leder Hallkomité
Styremedlem Thor Berskaug 32 82 50 30 thobergs@online.no Eldres avd.
Styremedlem Liesl A. Sevlejordet 997 99 247 Liesl.Sevlejordet@drammen.toyota.no  
Varamedlem Svein Erik Nilssen 970 65 662   Eldres avd.
Varamedlem Reider Larsen 46 816 996 reiderl@online.no  Styremedlem Sportskafeen
         
Sekretær/øk.  funksjoner Arild Fredriksen 915 17 035 post@aif.no Daglig leder (ikke del av styret)
 


Powered by: Bloc